O nas

You are here: Home » O nas

Willa u Słodkiego Pokoje z łazienkami

Willa u Słodkiego 2 Apartamenty

Karczma u Słodkiego

Góry i Zakopane czeka na Was a „Willa u Słodkiego” jest miejscem skąd nie tylko można je podziwiać ale również mile spędzić czas. U Słodkiego znajdziecie przytulny nocleg w stolicy polskich Tatr i wszystko co jest niezbędne aby dobrze wypocząć za niewielkie pieniądze.

Od nas jest wszędzie blisko, do centrum (dworzec PKP i PKS) 2 km, do KRUPÓWEK 3 km. Obok Pensjonatu znajduje się nasza Karczma w której można smacznie zjeść za niewielkie pieniądze,posiadamy własny plac zabaw dla dzieci,w pobliżu (400 m-kolej krzesełkowa HARENDA i 4 wyciągi narciarskie, lodowisko, wypożyczalnie nart i łyżew. Dla chętnych większych wrażeń organizujemy biesiady góralskie, kuligi, pieczenie barana, oraz inne imprezy na jakie przyjdzie Wam ochota (na miarę naszych możliwości).

W Willi u Słodkiego do dyspozycji naszych Gości jest 25 miejsc w pokojach 2-3-4 osobowych oraz posiadamy pokoje typu studio 4-osobowe i 5 osobowe. Wszystkie pokoje wyposażone są w TV, Internet WI-FI oraz łazienki.

W Willi u Słodkiego 2 do dyspozycji naszych Gości jest 14 miejsc w apartamentach 2-3-4 osobowych. Wszystkie apartamenty wyposażone są w TV-LCD, Internet WI-FI aneksy kuchenne oraz łazienki.

Do zwiedzania polecamy zabytkowy kościół z XVIII wieku i Muzeum Kasprowicza.

Po sąsiedzku kilka wyciągów narciarskich o różnym stopniu trudności oraz kolej krzesełkową 4-osobowa 400 m od willi).